Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim dne 8. 3. 2019 pořádalo v nádherných prostorách Muzea v Chrudimi Jarní ples.

V letošním roce ples zahájilo obdivuhodné taneční vystoupení manželů Pazderových, následovalo vystoupení MD dance studia Chrudim s choreografií “Woman up” a pozornost si také zasloužilo poutavé kouzelnické vystoupení Wendy a Elišky. K tanci a poslechu hrál orchestr složený z žáků Základní umělecké školy Chrudim a skupina Akcent. V závěru plesu proběhla soutěž o nejlepší taneční pár večera. Vítězný pár k nám na ples přijel až z České Bělé u Havlíčkova Brodu.

Hlavní odměnou nám bylo, že se na plese všichni bavili, ples si v maximální míře užívali a domů odcházeli až na samém konci. Na letošním plese se prolínalo několik generací a všichni společně dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Jsme velice potěšeni za velkou účast na plese.

Děkuji tímto všem zaměstnancům Centra sociálních služeb a pomoci, kteří se podíleli na přípravě a realizaci plesu. Děkuji sponzorům, díky nimž čekala na účastníky plesu bohatá tombola a poděkování samozřejmě patří všem, kteří na náš ples přišli.

Už nyní zveme širokou veřejnost na 20. ples Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim – Jarní ples, na kterém nebude chybět řada překvapení. Fotografie z letošního plesu jsou ke stažení na facebookovém profilu CSSP Chrudim a na webových stránkách v záložce galerie.

Autorka příspěvku: Dana Pilařová