Vážení,

všichni jsme zaznamenali, že letošní rok byl tak trochu jiný než předchozí léta. Je to dáno především různými omezeními, která nás postihla, a to jak v běžném, tak v pracovním životě.

Konec roku se blíží a my bychom se měli ohlédnout, co se každému z nás podařilo. Životní štěstí se skládá z malých, někdy skoro bezvýznamných věcí, které dovedeme ocenit až mnohem později. Blíží se čas vánoční, splňme si tajná přání a navoďme krásnou atmosféru Vánoc a posledních dnů v roce.

Nacházíme se v období, kdy bychom měli zapomenout na starosti
a užívat si vánoční atmosféru. Radujme se z maličkostí, radujme se z každého upřímného úsměvu, a to nejen během vánočních svátků, ale během celého roku.

Předvánoční společná setkání se bohužel nemohou konat, ale věřím, že se současná situace zlepší a budeme mít možnost se zase společně potkávat.  

Chtěla bych Vám všem poděkovat za trpělivost a shovívavost v této nelehké době. Situace není jednoduchá pro naše klienty, ale ani pro naše paní pečovatelky, zdravotní sestry a veškerý personál Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim, kteří s maximálním pracovním nasazením zvládají péči na vysoce profesionální úrovni.

Přeji Vám hodně zdraví a štěstí v novém roce, aby celoroční shon, napětí a stres nahradila vánoční pohoda a klid.

Ing. Dana Pilařová

ředitelka CSSP