Děti s vychovateli z Dětského domova se školou v Chrudimi se rozhodly zapojit do Charitativní akce, ve které je můžete podpořit i vy.
Děti se rozhodly podniknout netradiční Cestu k Baltu. Netradiční proto, že musí na kole urazit vzdálenost 580 km v průběhu 5 dnů. Jejím cílem není jen podívat se k moři, ale zároveň přispět na dobrou věc.
Děti z DDŠ Chrudim se rozhodly touto aktivitou získat nějaké korunky
pro Centrum sociálních služeb v Chrudimi.
Bližší info na stránkách pořadatele akce Tomáš Slavata:
“Děti se rozhodly nejen splnit si svůj sen a podívat se k moři netradiční cestou, ale zároveň pomoci díky veřejné sbírce.
Děti věří, že své kilometry promění v cílovou částku 250 000 Kč. Výtěžek ve výši 100 tisíc korun podpoří předčasně narozené děti Nadační fond – Život začíná a zbývající částka poputuje rovným dílem do domovů pro seniory, které si děti samy vybraly. Domov pro Seniory Dubina – DD Pardubice, Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim – DD Chrudim a Dům s pečovatelskou službou města Nepomuk – DD Nepomuk. Moc děkujeme za laskavé povzbuzování, které nám každoročně v rámci tohoto jedinečného putování projevujete jak na sociálních sítích, tak i na stránkách NF Znesnáze 21. odkaz sbírka: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/cesta-k-baltu-volume-v